04.02.2014

LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLA 2014

Milé tanečnice, zvu Vás na IV ročník letní taneční školy.

Pokud zůstáváte v Praze a rády tančíte, tak přesně pro vás je určena naše letní taneční škola. Máme 2 termíny / červenec a srpen/ a věřím, že i tentokrát bude škola probíhat v pohodě a bude se všem líbit.Školu máme rozdělenou podle věku, ale není podmínkou...

TERMÍNY: 21.7.-25.7.2014 / 6-9 LET/
                18.8 -22.8.2014 /10-14 LET/

MÍSTO A ČAS: Od pondělí do pátku vždy od 8.30-16.30 h ve Studiu Pure Zborovská, Vodní 7, Praha 5.  www.studio-pure.cz

OBSAH: Joga, zumba, flamenko, street dance, orientální tanec, moderní tanec, sebeobrana aj.

STRAVOVÁNÍ: restaurace VIDLIČKY A NOŽE, která se nachází v těsné blízkosti studia.  www.vidlickyanoze.com

DENNÍ PROGRAM: Především tanec, odpolední procházky, páteční udílení cen a diplomů a překvapení na závěr školy.

PODMÍNKY: Po vyplnění přihlášky, kterou pošlu na vyžádání, je potřeba složit 50% nevratná záloha, doplatek školy je do konce června. Po zaplacení doplatku budou poslány podrobné informace.

Cena: 2 250 Kč , pokud budou 2 sourozenci, je cena za oba sourozence 3 500Kč.

V průběhu února bude s naším sponzorem, který poskytne ceny na naší školu, soutěž o LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLU ZDARMA / Na každý termín 1 výherkyně./  Podmínky budou zveřejněny na stránkách sponzora.

WWW.STYX-UNDERVEAR.CZ    a na Facebooku.

 LEKTOŘI: BUDU POSTUPNĚ DOPLŇOVAT 

PAVLÍNA HAHNOVÁ : flamenco červencová škola. Tanečnice, která tančí již cca 12 let. Začínala s aerobicem, dále orientálním tancem a flamencem, kterému zcela propadla.  Je členkou 2 tanečních skupin, účastní se festivalů a soutěží, kde je velice úspěšná. Stále se vzdělává u našich nejlepších lektorů. Děti pro mě učí již 4 rokem. Je milá a trpělivá. 

MANUELA ŽUREKOVÁ: flamenco srpnová škola. Tančit začala v roce 2005. V roce 2007 se stala členkou skupiny AIWA TRIBE. Stále se vzdělává u našich i zahraničních lektorů. Od roku 2010 je lektorkou orientálního tance a flamenca. Manuela je velmi krásná a profesionální tanečnice a lektorka. Je neskutečně milá a sympatická.


LUCIE PODSKALSKÁ: Lektorka  Jogy. Sympatická trpělivá milá a velmi empatická lektorka. Jogou se zabývá již 7 let , má různé stupně a styly  Jogy. Certifikovaný kurz Jogy pro děti. Absolventka přírodovědecké fakulty univerzity Karlovy. 8 let v taneční škole /společenské tance flamenco/ Kromě jogy vede i lekce pilates

HLINKOVÁ KATEŘINA: Jsem organizátorka letní taneční školy a tanečních sobot pro děti. Vedu dětské kurzy orientálního tance  na školách a nově také dětskou soutěžní skupinu. Orientálnímu tanci se věnuji 8 let , dětské kurzy vedu 6let. Mám certifikovaný kurz Lektora orientálního tance, závěrečnou práci jsem měla  na téma  VEDENÍ DĚTÍ K ORIENTÁLNÍMU TANCI. Součástí školy byla pedagogika, teorie tance hudby , rytmy .Praxe byla v orientálním tanci, baletu a moderním tanci. Stále se vzdělávám u zahraničních i tuzemských lektorů. Mezi poslední patří kurz u Lenky Zychové teorie a praxe orientální tanečnice. Vzdělávám se a prohlubuji své znalosti a dovednosti v baletu, a v joze. Mám 2 děti a zdravotnickou školu obor dětská sestra cca 12 let praxe chirurgie interna.

© 2011 Developed by TL