04.03.2013

MILÉ TANEČNICE, MILÍ RODIČE,

zvu Vás již na III. ročník letní taneční školy pro děti. Mým cílem je, aby děti které pobývají v Praze, strávily prázdniny smysluplně. Snažím se, aby každá taneční škola byla o trochu jiná a vy se mohly pokaždé těšit na něco nového a zajímavého.

PRO KOHO JE ŠKOLA URČENA?
Pro všechny děti mezi 6 – 15 lety, které rády tančí.

KDE?
Stejně jako minulý rok v tanečním studiu PURE Vodní 7, Praha 5, které je velmi dobře dostupné MHD.

TERMÍN
22.7. – 26.7. 2013 od 8.30 – 16.30 hod
19.8. – 23.8. 2013 od 8.30 – 16.30 hod

CO BUDEME TANČIT A DĚLAT?
Orientální tanec + tanec se živou bubenicí, Flamenco, Zumba, Street dance,  Moderní tanec. Zacvičíme si jógu a protože jde o tanečnice, tak se naučíme namasírovat si své unavené nožky. Na konci každé jednotlivé školy všichni obdrží diplom a čeká Vás překvapení. Starší z Vás se naučí pečovat o pleť a jemně se líčit a něco málo o správné výživě. V každém stylu bude vyhlášena nejlepší tanečnice a bude odměněna. 

CENA
2 250 Kč (teplý oběd, pitný režim, taneční program a CD hudbou, různé odměny)
Sleva pro sourozence 3 500 Kč.

PROGRAM
8.30 – příchod
9.00 – 10.30 – taneční blok I.
10.30 – 10.45 – pauza
10.45 – 12.00 – taneční blok II.
12.00 – 13.00 – oběd
13.00 – 14.45 – vycházka, video, masáž, svačina
14.45 – 16.00 – taneční blok III.
16.00 – 16.30 – volný program, příprava na odchod domů

LEKTORKY

Kateřina Hlinková – orientální tanec, organizátorka všech ročníků LŠ a tanečních sobot, certifikovaná lektorka orientálního tance pro děti, nově intenzivní 3 měsíční kurz z teorie a praxe různých druhů orientálního tance. Podrobnější info  zde www stránky.

Miriam-orientální tanec. Můžete znát z minulých ročníků LŠ. Certifikovaná lektorka orientálního tance. Vede dětské kurzy na Praze 6 a 4. Vzdělává se stále u předních českých a zahraničních lektorů.

Martina Maya Matoušková - Tanečnice, lektorka, choreografka, zakladatelka taneční skupiny Afresh Dance Community v Plzni, se kterou se umisťuje na předních příčkách soutěží Beat street a několikrát vyhrála Mistroství ČR. Od roku 2007 – 2011 působila jako členka profesionální taneční skupiny Dance2xs Prague. Jako lektorka působí v několika renomovaných tanečních studií v Praze a v Plzni, hostuje v tanečních skupinách po celé ČR. Vytvářela několik tanečních produkcí a show, tančila v divadelně-tanečních představeních. Pravidelně se vzdělává na stážích v celé Evropě.

Absolvovala trenérský kurz zaměřený na práci s dětmi a semináře o výživě sportovců. Zkušenosti nasbírala na nejrůznějších módních a vlasových show pro Adidas Originals, Josefa Klíra, Top secret a mnoho dalších. Vystupuje v reklamách a televizních pořadech jako je Superstar, Stardance, Český Slavík Mattoni.

Edita –jóga. Sama cvičila  cca 10let. Má cvičitelský kurz II. a III. Stupně. 2011 roční studium jógy u českého svazu jógy. Pedagogické vzdělání. Ve studiu Pure vede kurzy jógy pro dospělé i děti. Velmi milá a charizmatická lektorka

Pavlína Hahnová – flamenco, hra na darbuku (bubny). Podrobné informace zde na webových stránkách. V posledních 2 letech se intenzivně vzdělávala v tanci a hře na darbuku, členka taneční skupiny Eglal.

Kamila Kymličková –zumba. Tančila latinsko americké tance. 10 let se věnovala aerobicu a poslední 3 roky učí Zumbu děti i dospělé. Velmi energická a milá lektorka .

Terka Koubíková – moderní tanec. Tančila ve skupině Antares. Vede dětské kurzy moderního tance asi 3 roky. Znát ji můžete z předešlých ročníků LŠ a tanečních sobot. Velmi sympatická mladá lektorka.

Veronika Dvořáková – masáže, líčení, výživa.   www.veronikastudio.cz                     

PŘIHLÁŠKY
Hlásit se můžete na mail
kajda75@seznam.cz nebo hlinkova@vzdelavani.cz či tel: 603501101

Těší se na Vás Vaše lektorka a organizátorka Hlinková /Lamis/ Kateřina a její tým.

www.vidlickyanoze.com Vodní 11, Praha 5... zde zajištěny obědy. 

© 2011 Developed by TL